![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjG8fo1elTQNsial6vWHZWVB5VEQg1NfzVDyGrQTmlOWKBzQ3l083nFA_yXd1cZCZWoKsi9-9gE1oYC3t2VAvYhyphenhyphenEQ2NfnBkqLExaCMMJGMZ3HJWoGbgCrV5sJ4ZCpOZ964XwV2QhUQcY2M/w640-h378/%25E1%25BC%2588%25CF%2580%25CF%258C%25CF%2583%25CF%2584%25CE%25B1%25CE%25B3%25CE%25BC%25CE%25B1+%25CF%2580%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25B5%25CF%2581%25CE%25B9%25CE%25BA%25E1%25BF%2586%25CF%2582+%25CF%2583%25CE%25BF%25CF%2586%25CE%25AF%25CE%25B1%25CF%2582.jpg)
Νὰ ξέρετε, ὅτι ὄχι μόνο ἡ κατάρα τῶν γονέων πιάνει πολύ, ἀλλὰ καὶ ἡ ἀγανάκτησή τους. Ὁ γονέας μόνο νὰ ἀγανακτήσει μὲ τὸ παιδί του, τὸ παιδὶ δὲν βλέπει ἄσπρη μέρα. Ἡ ζωὴ του εἶναι ὅλο βάσανα. Ταλαιπωρεῖται πολὺ σ' αὐτὴν τὴ ζωή, ἀλλὰ ξελαφρώνει στὴν ἄλλη, γιατί ξοφλάει ἐδῶ μερικά...
Το παιδι ξαλαφρωνει στην αλλη ζωη. Ο γονεας τι κανει ;
ΑπάντησηΔιαγραφήΘα σου απαντήσω εγώ 11:15 μ.μ.
ΑπάντησηΔιαγραφήΑλλοίμονο σε όποιον καταριέται, τον περιμένει η Κόλαση.
Ευλόγιος
Δεν μιλαω για την καταρα αλλα για την αγανακτηση που λεει..
Διαγραφή