Πραγματοποιήθηκε μὲ μεγάλη ἐπιτυχία καὶ μεγάλη προσέλευση χθὲς 3/6/2024 ἡ κεντρικὴ προεκλογικὴ συγκέντρωση τῆς "ΝΙΚΗΣ" στὸ Περιστέρι ἐν ὄψει τῶν ἐπερχόμενων εὐρωεκλογῶν. Μὲ πλῆθος κόσμου καὶ παρουσία σχεδὸν τοῦ συνόλου τῶν βουλευτῶν καὶ τῶν ὑποψηφίων εὐρωβουλευτῶν τοῦ κόμματος δόθηκε τὸ σύνθημα γιὰ τὴν ΝΙΚΗ τοῦ κόμματος στὶς εὐρωεκλογὲς τῆς 9ης Ἰουνίου.
Κουρουπάκη Ασπασία, βουλευτής Β1 Βορείου τομέως της Νίκης
Ρούντας Γεώργιος, αντιπρόεδρος Νίκης, βουλευτής Λαρίσης της Νίκης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου